Frigair
Klimakompressor Revidiert
Regular price
CHF432.40
Regular price
Sale price
CHF432.40
KOMPR. RB.NISSAN JUKE 1.6
| Qualität | Generalüberholt |
| Spannung | 12 V |
| Kompressor-Typ | CR08b |
| Kältemittel | R134a |
| Kupplungsdurchmesser | 100 mm |
| Rippenanzahl | 7 |
| Rillenprofil | Poly V |
| Einlassdurchmesser | 21.2 mm |
| Auslassdurchmesser | 15.4 mm |
| Material | Aluminium (geschätzt) |