Frigair
Klimakompressor Revidiert
Regular price
CHF539.35
Regular price
Sale price
CHF539.35
KOMPR. RB. FORD FIESTA VI 11>
| Kompressor-Typ | VS16 |
| Spannung | 12 V |
| Kupplungsdurchmesser | 110 mm |
| Rippenanzahl | 6 |
| Rillen-Typ | Poly V |
| Kältemittel | R134a/R1234yf |
| Ölmenge | 150 ml |
| Einlassdurchmesser | 20 mm |
| Auslassdurchmesser | 18 mm |
| Qualität | Generalüberholt (Refurbished) |
| Ausrichtung | 95° |