Frigair
Klimakompressor Revidiert
Regular price
CHF455.40
Regular price
Sale price
CHF455.40
KOMPR. RB DKS-17D 7G-140mm NISSAN NAVARA 2.5DCI
| Kompressor-Typ | DKS17D |
| Kupplungsdurchmesser | 140 mm |
| Rippenanzahl | 7 |
| Rillen Typ | Poly V |
| Spannung | 12 V |
| Kältemittel | R134a |
| Einlassdurchmesser | 20 mm |
| Auslassdurchmesser | 15 mm |
| Qualität | Refurbished (Generalüberholt) |
| Ausrichtung | 55 |