Frigair
Klimakompressor Revidiert
Regular price
CHF481.85
Regular price
Sale price
CHF481.85
KOMPR. RB. VALEO DKS15D FORD FOCUS II-C-MAX
| Qualität | Refurbished (Generalüberholt) |
| Spannung | 12 V |
| Kupplungsdurchmesser | 129 mm |
| Rippenanzahl | 5+5 |
| Rillentyp | Poly V |
| Gastyp | R134a |
| Einlassgröße | 16,5 mm |
| Auslassgröße | 14,2 mm |
| Kompressor-Typ | DKS17D |