Frigair
Klimakompressor Revidiert
Regular price
CHF374.90
Regular price
Sale price
CHF374.90
KOMPR. RB CIT.C1-PEU.107-TOYOTA AYGO D
| Kompressor-Typ | DKV06R |
| Spannung | 12 V |
| Rippenanzahl | 6 |
| Rillen-Typ | Poly V |
| Kupplungsdurchmesser | 125 mm |
| Kältemittel | R134a |
| Ölmenge | 80 ml |
| Einlassgröße | 20,5 mm |
| Auslassgröße | 14 mm |
| Qualität | Refurbished (Generalüberholt) |