Frigair
Klimakompressor Revidiert
Regular price
CHF586.50
Regular price
Sale price
CHF586.50
KOMPR. RB. HYUNDAI i20 1.4-1.6 D
| Qualität | Refurbished |
| Spannung | 12 V |
| Kompressor-Typ | DV12 |
| Kältemittel | R134a |
| Rippenanzahl | 5 |
| Rillen-Typ | Poly V |
| Kupplungs-Durchmesser | 127 mm |
| Einlass-Größe | 16 mm |
| Auslass-Größe | 13 mm |
| Material | Aluminium (estimated) |
| Kompatibilität | Hyundai i20 1.4-1.6 CRDI (2008-2014) |
| OE-Nummern | 977011J200, 977011R200, 977011J201, 977011J250, 977011R201 |