Frigair
Klimakompressor Revidiert
Regular price
CHF427.80
Regular price
Sale price
CHF427.80
KOMPR. RB.DAIHATSU SIRION 1.0 - 1.3
| Kompressor-Typ | SV07C |
| Spannung | 12V |
| Rippenanzahl | 4 |
| Rillentyp | Poly V |
| Kupplungsdurchmesser | 93 mm |
| Einlassgröße | 18 mm |
| Auslassgröße | 15 mm |
| Kältemittel | R134a |
| Qualität | Refurbished |
| Ausrichtung | 66,7 |