Frigair
Klimakompressor Revidiert
Regular price
CHF348.45
Regular price
Sale price
CHF348.45
KOMPR. RB CITROEN BERLINGO-PEUGEOT RANCH 08>
| Qualität | Refurbished (Generalüberholt) |
| Ölmenge | 135 ml |
| Auslassgröße | 15 mm |
| Einlassgröße | 20 mm |
| Rippenanzahl | 6 |
| Rillentyp | Poly V |
| Kältemittel | R134a |
| Kompressortyp | 6C12 |
| Kupplungsdurchmesser | 125 mm |
| Spannung | 12 V |
| Gewicht | 7 kg (geschätzt) |