Frigair
Klimakompressor Revidiert
Regular price
CHF385.25
Regular price
Sale price
CHF385.25
KOMPR. RB RENAULT LAGUNA II 2.2
| Qualität | Generalüberholt |
| Kompressor-Typ | V5 |
| Spannung | 12V |
| Kupplungs-Durchmesser | 123 mm |
| Rippenanzahl | 6 |
| Rillen-Typ | Poly V |
| Kältemittel | R134a |
| Ölmenge | 240 ml (geschätzt) |
| Einlass-Größe | 20 mm |
| Auslass-Größe | 15 mm |