Frigair
Klimakompressor Aftermarkt
Regular price
CHF511.75
Regular price
Sale price
CHF511.75
KOMPR. AM - CR12SC DACIA LOGAN-SANDERO-DUSTER
| Kompressor-Typ | 12SC |
| Ölmenge | 150 ml |
| Auslassgröße | 15 mm |
| Einlassgröße | 20 mm |
| Rippenanzahl | 6 |
| Rillentyp | Poly V |
| Spannung | 12 V |
| Kupplungsdurchmesser | 130 mm |
| Kältemittel | R134a |
| Qualität | Aftermarket |