Frig Air
Klimakompressor Aftermarkt
Regular price
CHF442.75
Regular price
Sale price
CHF442.75
KOMPR. AM AC EDGE 7SBU16C MB ACTROS 11G-130mm
| Hersteller | AC Edge Sanden |
| Spannung | 24 V |
| Kompressor-Typ | 7SBU16C |
| Rippenanzahl | 11 |
| Rillen-Typ | Poly V |
| Ölmenge | 150 ml |
| Einlass-Durchmesser | 28 mm |
| Auslass-Durchmesser | 15 mm |
| Kupplungs-Durchmesser | 130 mm |
| Qualität | Aftermarket |