Frigair
Klimakompressor Aftermarkt
Regular price
CHF233.45
Regular price
Sale price
CHF233.45
KOMPR. 24V 149mm-8G RENAULT PREMIUM
| Kompressor-Typ | 7H15 |
| Spannung | 24V |
| Kupplungsdurchmesser | 149 mm |
| Rippenanzahl | 8 |
| Rillen-Typ | Poly V |
| Ölmenge | 175 ml |
| Kältemittel | R134a |
| Einlassgröße | 16 mm |
| Auslassgröße | 12 mm |
| Qualität | Aftermarket |