Frigair
Klimakompressor Original
Regular price
CHF423.20
Regular price
Sale price
CHF423.20
KOMP.STD ZEXEL TM15 12V 119mm-8G OR V R404a
| Material | Aluminium |
| Ölmenge | 150 ml |
| Rippenanzahl | 8 |
| Rillentyp | Poly V |
| Kältemitteltyp | R404a |
| Kompressortyp | TM15 |
| Kupplungsdurchmesser | 119 mm |
| Hersteller | Zexel |
| Qualität | OE-Qualität |
| Spannung | 12V |