Frigair
Gebläse
Regular price
CHF196.65
Regular price
Sale price
CHF196.65
INN.GEBL.STD 24V 16,7A - 1V
| Spannung | 24 V |
| Leistungsaufnahme | 16,7 A |
| Geschwindigkeit Anzahl | 1 |
| Luftdurchsatz | 1160 mc/h |
| Gesamthöhe | 136 mm |
| Gesamttiefe | 140 mm |
| Box-Stück | 1 |
| Material | Kunststoff/Metall |