Frigair
0811.3024
Regular price
CHF141.45
Regular price
Sale price
CHF141.45
KOND. VOLVO XC90 8/05>
| Typ | Kondensator |
| Einlasstyp | Pad |
| Auslasstyp | Pad |
| Einlassgröße | 14,5 mm |
| Auslassgröße | 14,5 mm |
| Kältemittel | R134a |
| Zubehör | Filter enthalten |
| Netzhöhe | 430 mm |
| Netzlänge | 590 mm |
| Netzdicke | 16 mm |