Frigair
Klimakondensator
Regular price
CHF126.50
Regular price
Sale price
CHF126.50
KOND. RENAULT LAGUNA III 07>
| Einlasstyp | Pad |
| Steckdosentyp | Pad |
| Auslassgröße | 10 mm |
| Einlassgröße | 15,5 mm |
| Kältemittel | R134a |
| Standardzubehör | Filter enthalten |
| Netzhöhe | 351 mm |
| Netzlänge | 690 mm |
| Netzdicke | 16 mm |
| Verpackungseinheit | 1 Stück |