Frigair
Klimakondensator
Regular price
CHF111.55
Regular price
Sale price
CHF111.55
KOND. FIAT LINEA 1.4 TJET-1.3 MJ 07>
| Kategorie | Kondensator |
| Kältemittel | R134a |
| Zubehör | Filter enthalten |
| Netzhöhe | 300 mm |
| Netzlänge | 620 mm |
| Netzdicke | 16 mm |
| Verpackungseinheit | 1 Stück |
| Passend für | FIAT Linea 1.4 T-Jet / 1.3 MJ / 1.6 MJ (2007>) |
| OE-Referenzen | 51785227, 51831829, 51935322, 59117438, 59116447, 1785227 |