Frigair
Klimakondensator
Regular price
CHF154.10
Regular price
Sale price
CHF154.10
KOND. FIAT ULISSE/ZETA/PEUG.806/EVASIO
| Kältemittel | R134a |
| Netzhöhe | 460 mm |
| Netzlänge | 690 mm |
| Netztiefe | 20 mm |
| Material | Aluminium (estimated) |
| Verpackungseinheit | 1 Stück |
| Kompatible Fahrzeuge | Citroën Evasion, Jumpy; Fiat Ulysse, Scudo; Lancia Z; Peugeot 806, Expert |
| Referenz OE-Nummer | 1474080080, 6455Q6, 1486721080 |